ריצוף מרפסת חוץ – למה חשוב לשים לב

תוכן העניינים
ריצוף למרפסת חוץ

ריצוף למרפסת חוץריצוף מרפסת חוץ: החלל החיצוני בבית שלנו חשוב לא פחות מהחלל שבפנים הבית. כאשר אנחנו משפצים את המרפסת בבית שלנו חשוב לשים לב איזה סוג ריצוף אנחנו בוחרים שיהיה בהן. 

בבחירה של ריצוף מרפסת חוץ חשוב לשים לב שאנחנו בוחרים ריצוף אסתטי ובטיחותי שיהיה נוח לשימוש.

צריך לשים לב, שהריצוף לא מאוד חלק כמו בטון מוחלק ולא מאוד כהה כך שהוא מתחמם מאוד בשמש ונהיה חלק מאוד בגשם. עוד חשוב לשים לב לצבע של האריחים ולכך שהם יכולים להסתיר קצת לכלוך כי בחוץ יותר מלוכלך מאשר בפנים הבית.

ריצוף של מרפסת חוץ – ריצוף לא חלק שדוחה החלקות מגשם

כאשר יורד גשם על הריצוף הקרמי במרפסת שלנו הוא יכול להפוך להיות מאוד חלק כך שיש סכנת החלקה. כאשר אנחנו בוחרים ריצוף אנחנו חייבים לבחור ריצוף שיהיה נוח ללכת עליו גם כאשר יורד גשם חזק מאוד או כאשר אנחנו משקים עציצים במרפסת שלנו. ריצוף מרפסת חוץ חייב להיות ריצוף שהמרקם שלו לא חלק כך שהוא דוחה החלקות מהגשם.

ריצוף מרפסות חוץ – ריצוף שדוחה חום והוא בהיר

למשל לא כדאי לבחור ריצוף כהה כמו אריחי קרמיקה שחורים למרפסת שלנו כי אז בשעות החמות של השמש זה יהיה בלתי נסבל ללכת איתם. כאשר אנחנו בוחרים ריצוף איכותי ובהיר אנחנו יכולים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר במרפסת שלנו גם כאשר בחוץ יש יום חם ושמש חמה מאוד.

ריצוף מרפסת החוץ יכול להיות ריצוף טוב יותר מאשר ריצוף אפוקסי, כאשר הצבע שלו הוא בהיר כך שהוא דוחה את חום השמש.

ריצוף של מרפסת החוץ בבית שלנו – ריצוף מחוספס שמונע החלקות

אחת הסכנות המרכזיות במרפסות היא סכנת החלקה. כאשר אנחנו בוחרים אריחי קרמיקה חלקים מאוד במרקם שלהם למרפסת שלנו אנחנו בוחרים בחירה אסתטית אבל היא לא בטוחה.

בחירה זו יכולה לגרום לנו להחלקה במרפסת שלנו כך שאיכות החיים שלנו תיפגע ולא נוכל לצאת למרפסת יחפים. ריצוף מרפסת חוץ שהוא ריצוף איכותי הוא ריצוף מחוספס קצת במרקם שלו שמונע החלקות כתוצאה מרטיבות של השקיה או גשם.

אם אתם לדוגמא, רוצים לבצע עבודות עיצוב פנים, בנוסף לעבודות של ריצוף מרפסות החוץ שלכם, כדאי לכם ליצור קשר עם VIP DESIGN.

לסיכום, יש הרבה מאוד סוגים של ריצוף שיכולים להתאים לחללים חיצוניים כמו מרפסות. סוגי ריצוף אלו כוללים סוגים שונים של ריצוף עץ וסוגי שונים של ריצוף קרמי. כאשר אנחנו באים לבחור איזה סוג ריצוף נתקין במרפסת שלנו כדאי לנו לחשוב על הפרטים הקטנים ולהתקין את הריצוף שיהיה הכי פרקטי ונוח לצד היותו יפה ואסתטי מאוד. כך נרוויח מרפסת איכותית ואסתטית שבטוח להיות בה וכיף.

סרטון על ריצוף מרפסת חוץ

אנחנו כאן בשבילך