זכוכיות הזזה למרפסת – הפתרון המתבקש עבור כל מרפסת

תוכן העניינים
זכוכיות הזזה למרפסת

אם ברצונכם להפיק את המקסימום מהמרפסת שלכם, הנכם חייבים להכיר את המושג זכוכיות הזזה למרפסת. מצד אחד, השימוש בשיטה זו מאפשר סגירה של המרפסת, מצד שני, תוכלו עדיין ליהנות מהנוף שנגלה בפניכם ולשמור על מראה נקי ואלגנטי של החלל. 

אנו ב Arno, יודעים שסגירת זכוכית מעניקה למרפסת שלכם לוק יוקרתי ומאפשרת לכם ליהנות ממנה 365 ימים בשנה.

ההיגיון העומד מאחורי סגירת זכוכית עבור המרפסת

זכוכיות הזזה למרפסת מאפשרות סגירת מרפסת באמצעות מערכת של זכוכיות שיכולות להתקפל באופן מלא. שיטה זו מכונה בשם אקווריום, היות והיא מאפשרת, למעשה סגירה הרמטית של המרפסת מכל הצדדים ובמקביל משאירה לכם את האפשרות להמשיך להתמוגג מהנוף. המומחים של "צל-וילון" יגיעו לביתכם על מנת לסייע לכם לבחור סגירת זכוכית למרפסת שעונה על הצרכים שלכם.

זכוכיות הזזה למרפסת – קווים לדמותן

ראשית כל, הזכוכית שבה נעשה שימוש לצורך הסגירה הינה זכוכית בטחון שעובייה עשוי להגיע לעשרה מ"מ.

זכוכית זו מתאפיינת בעמידות גבוהה למזג האוויר החורפי. במידה ובחוץ נושבות רוחות עזות המלוות בגשם זלעפות, קיימת האפשרות לסגור את הזכוכית, שמתאפיינת כאמור באטימות מוחלטת בפני מים.

לפיכך, בין אם אתם גרים באזור המתאפיין בגשמים חזקים, קרח, שלג או רוחות מאוד חזקות, כך או כך, זכוכיות הזזה יהוו עבורכם בחירה נכונה ובטוחה. המקצוענים שלנו ידאגו לעזור לכם בבחירת וילון זכוכית שיתאים לכם ויתקינו אותו באופן המיטבי ביותר.

תחזוקה קלה באמצעות התקנה של וילון זכוכית

זכוכיות ההזזה למרפסת מאפשרות תחזוקה קלה מכיוון שניתן לנקות אותן בצורה מאוד פשוטה. ניתן לנקות לא רק את החלק הפונה לכיוון החלל, אלא גם את החלק הפונה החוצה. מדובר בשיקול חשוב ביותר מכיוון שכל תחזוקה דורשת השקעה של זמן וכסף.

כאשר המערכת מאפשרת מלכתחילה תחזוקה שאינה מורכבת, משמעות הדבר היא שמדובר בהשקעה החוסכת בטווח הרחוק לא מעט זמן וכסף. עלויות ההתקנה של וילון זכוכית עשויות להשתנות כתלות במקום ההתקנה וכתלות בפרמטרים נוספים הנוגעים לעבודת ההתקנה.

צרו עמנו קשר והמומחים של "צל-וילון" יחזרו אליכם בהקדם על מנת להתקין עבורכם במהירות האפשרית וילון זכוכית המתאים עבורכם.

היתרונות של זכוכיות הזזה למרפסת

לזכוכיות ההזזה יש לא מעט יתרונות. אחד היתרונות הבולטים שלהן הוא שהן מאפשרות חדירה של אור טבעי לחלל. בזכות שקיפותן, גם כאשר הזכוכיות סגורות, ניתן ליהנות מאור יום העדיף כידוע תמיד על אור פלורסנט הבוקע מגוף תאורה.

יתרון חשוב נוסף, ממנו לא ניתן להתעלם הינו נושא הבטיחות. וילון זכוכית הינו בעל מנגנון נעילה מתקדם, המעניק תחושת בטחון מפני סכנות חיצוניות.

התשובה לשאלה זו הינה פשוטה ביותר. ניתן להתקין זכוכיות הזזה למרפסת בכל מקום שבו קיימת מרפסת. בין אם מדובר בבית או עסק, בין אם מדובר במסעדות, בתי מלון או אולם אירועים, בכל אלה ניתן לבצע סגירת זכוכית. זכוכיות ההזזה יכולות לבוא בכל הגדלים. כל שעליכם לעשות הוא ליצור איתנו קשר והמומחים של "צל-וילון" יחזרו אליכם בהקדם על מנת לסייע לכם לבחור את זכוכיות ההזזה למרפסת המתאימות לכם.

היתרון העיקרי של וילון זכוכית טמון בעובדה, כי לאחר ההתקנה ניתן ליהנות מחלל המרפסת בכל עונות השנה ללא תלות בתנאי מזג האוויר. יתרון בולט נוסף הוא היכולת ליהנות מאור יום, וזאת בזכות השקיפות של וילון הזכוכית.

התשובה היא בהחלט כן. מדובר במנגנון נעילה מתקדם, המבטיח בטיחות מירבית מפני חדירה של פורצים או בעיות בטיחות נלוות.

התשובה לכך היא בהחלט לא. ניתן לנקות את זכוכיות ההזזה משני הצדדים בקלות מירבית.

אנחנו כאן בשבילך