ריצוף עודפיםריצוף עודפים: שיפוץ הבית שלנו הוא דבר שרבים מאתנו רוצים לעשות. כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו אנחנו עושים זאת במטרה לשפר את איכות החיים שלנו. הבעיה היא שעיצוב מחדש ושיפוץ הבית שלנו יכול להיות אתגר גדול מאוד מבחינה תקציבית. 

חברת ארנו יודעת, כי אם אנחנו רוצים לחסוך בעלות של שיפוץ הבית שלנו כדאי לנו לבחור לקנות חלק מהמוצרים לשיפוץ באופן מוזל או מחנויות עודפים. קנייה של ריצוף עודפים למשל יכולה להוזיל מאוד את עלות הבנייה והשיפוץ של הבית שלנו.

ריצוף של עודפים – לשיפוץ הסלון

שיפוץ הבית שלנו יאפשר לנו לשדרג את כל חללי המחייה שלנו כולל את הסלון שלנו. אם אנחנו רוצים לשדרג את סלון הבית שלנו אנחנו צריכים לחשוב באופן יצירתי איך אנחנו יכולים לעשות זאת בגדול. ניתן לשפר עיצוב של סלונים על ידי ריצוף מחדש שלו. ריצוף העודפים לסלון יכול לאפשר לנו לרצף מחדש את כל הסלון שלנו באופן שיהיה חסכוני מבחינה כספית.

ריצוף עודפי קרמיקה – לשיפוץ החצר

חלק חשוב ומרכזי עבור אנשים רבים בשיפוץ הבית שלהם הוא שיפוץ החצר שלהם. אם אנחנו רוצים לשפץ את החצר בבית שלנו או לבצע ריצוף דמוי עץ מגניב, אנחנו יכולים לבחור לבנות בה פרגולה מרוצפת. אם נקנה ריצוף עודפים אז יהיה לנו זול יותר לרצף מחדש את המרפסת או את החצר שלנו ועדיין נוכל לשדרג אותה כך שהיא תהיה יוקרתית יותר.

ריצוף עודפים של קרמיקה – לפי מה לבחור ריצוף לבית?

השאלה היא לפי איזה מדדים כדאי לנו לבחור לעצב את הבית שלנו. כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו אנחנו צריכים לבחור בין המון פרטים שונים. השאלה לפי מה כדאי לנו לבחור לעצב ולרצף את הבית שלנו היא שאלה מורכבת. כדאי לנו לבחור ריצוף לבית קודם כל לפי העיצוב והאסתטיקה ואחר כך לפי המחיר. ריצוף עודפים יכול לאפשר לנו לבחור לרצף את הבית שלנו עם מרצפות איכותיות שלא יעלו לנו הרבה מאוד כסף.

עיצוב ושיפוץ של בתים הוא החלום של אנשים רבים. בדרך לחלום אנשים רבים יכולים לחוות משברים ולא לדעת איך הכי טוב לנהוג. כאשר אנחנו משפצים את הבית שלנו אם אנחנו רוצים שיהיה לנו קל יותר כדאי לנו לשכור מעצב פנים שילווה אותנו בכל תהליך קבלת ההחלטות שלנו. כך המעצב יסייע לנו לבחור ריצוף, ריהוט, צבע לקירות, סגנון בנייה ועוד את כל ההחלטות האחרות והרבות שצריך לקבל.

סרטון על ריצוף עודפים

אנחנו כאן בשבילך