שיקום מבנים מסוכנים: למה עליכם לצפות בבואכם לשפץ בניין

תוכן העניינים
שיקום מבנים מסוכנים: למה עליכם לצפות בבואכם לשפץ בניין

ניתן לראות ברחבי הארץ לא מעט מבנים ישנים ומוזנחים, אשר אינם מטופלים כיאות. הסיבות להזנחה יכולות להיות רבות: ועד בית כושל, מצב כלכלי רע של דיירי הבניין, ועוד לא מעט סיבות אחרות. למעשה, גם בניין ישן מאוד, יכול להראות טוב אם מטפלים בו כמו שצריך.

אמנם, כל עוד לא מדובר על מבנה שמוגדר כמסוכן, מדובר על עניין אסתטי בלבד. המצב היחיד שבו הרשות המקומית תחליט להתערב ולהכריח את דיירי הבניין לשפץ אותו, הוא אך רק במקרה שבו הבניין מהווה סכנה לדיירים בו וממילא גם למבנים שבסביבתו.

במקרה כזה תוציא הרשות המקומית צו מבנה מסוכן אשר מזהיר את הדיירים לבצע עבודות שיקום עבור המבנה על ידי קבלן שיפוץ בניינים מוסמך.

מדוע נחוץ שיקום למבנים מסוכנים בישראל?

מבנים רבים במדינת ישראל נבנו בשנים הראשונות לאחר הקמת המדינה, ונמצאים במצב של סכנת קריסה במוקדם או במאוחר.

רק לפני תקופה לא ארוכה שמענו בתקשורת על הבניין ברחוב סרלין בעיר חולון אשר קרס זמן קצר לאחר שפונה מדייריו, אל מול פניהם של עוברי האורח ההמומים.

כמובן שלא מדובר במשהו שקורה בכל יום, אך אם לא מייחסים לנושא את החשיבות הראויה ומבינים כי מדובר על נושא של חיים ומוות, זה עלול חלילה לחזור על עצמו במקומות נוספים ברחבי הארץ.

שיקום מבנים מסוכנים וכן שיקום מבנים ישנים חייב להתבצע על ידי קבלן שיפוץ בניינים מוסמך, אשר מחזיק בידע ובניסיון בתחום, בכדי לוודא שהעבודה מתבצעת כמו שצריך.

עמית עוז (קבלן רשום) עוסק בתחום זה למעלה מעשרים שנה, וביצע בהצלחה שיקום מבנים ישנים ברחבי הארץ.

המגבלות של שיטות עדכניות לשיקום מבנים מסוכנים

ישנן שיטות שונות לביצוע של שיקום מבנים מסוכנים, כאשר חלקן מצריכות עבודות מורכבות ומסוכנות במיוחד.

שיקום מבנים מסוכנים: למה עליכם לצפות בבואכם לשפץ בניין

ולכן, רק קבלן שיפוץ בניינים המחזיק בהסמכה הנדרשת יכול לבצע אותם על פי החוק.

במקרה שבו דיירי הבניין מתמהמהים ולא מצליחים להחליט על קבלן שיפוץ בניינים שיבצע את העבודה.

הם עלולים לגלות יום אחד שלרשות המקומית נמצא לחכות – והיא תשלח את קבלן שיפוץ בניינים מטעמה שיבצע את העבודה בעל כרחם של הדיירים.

במקרה כזה יכול מאוד להיות שהקבלן שהרשות תבחר לא יהיה זול במיוחד, והדיירים יהיו חייבים לשלם את התשלום המלא עבור הכסף שהוציאה הרשות.

למה לצפות מפרויקט שיקום מבנים מוצלח?

פרויקט שיפוץ מבנים מוצלח הוא ללא ספק כזה שהעבודה התבצעה בו בצורה מקצועית ונכונה – תוך מינימום הפרעה לחיי הדיירים. כמובן שפרויקט גדול כזה לא יכול לעבור מבלי לגרום לפגיעה מסוימת בדיירי הבניין, אך כאשר מדובר על קבלן מקצועי ובעל ניסיון, הוא ידע לבצע את העבודה בצורה הזריזה והמקצועית ביותר בכדי לוודא שהפגיעה בחיי הדיירים היא בגדר המינימום הנדרש.

ולכן, ישנה חשיבות רבה לבחירה של קבלן מקצועי ובעל ניסיון שיעשה את העבודה בצורה זריזה מבלי להתפשר כלל על האיכות שלה.

הכירו את עמית עוז (קבלן רשום) שיפוץ מבנים ישנים

עמית עוז (קבלן רשום) הוא אחד מהקבלנים הוותיקים והמנוסים ביותר בישראל בתחום שיקום מבנים מסוכנים. במהלך עשרים השנים האחרונות ביצע פרויקטים רבים של שיקום מבנים ישנים ברחבי הארץ, והוא מחזיק בידע ובניסיון רב בתחום.

אם אתם מחפשים איש מקצוע ישר ובעל ניסיון – אין ספק שהבחירה בעמית עוז תהיה הבחירה המתאימה ביותר עבורכם.

אז אם גם אתם צריכים לבצע פרויקט של שיקום מבנים ישנים או שיקום מבנים מסוכנים – פנו אליו בהקדם האפשרי, ותקבלו את הצעת המחיר המשתלמת ביותר, ואת השירות ברמה הגבוהה ביותר.

לאתר של עמית עוז לחצו >> עמית עוז – קבלן שיפוץ בניינים

אנחנו כאן בשבילך